10 Ağustos 2015 Pazartesi

Sonun BaşlangıcıBugün yine kahpesiniz.

Hem zaten sizler değil miydiniz daha dün,

Yakalanan mühimmata, silaha, patlayıcıya, roketatara değil de, bunu yakalayan kişilerin sözlerine odaklanan?
Her şeyi normal meşru, o açıklamayı yanlış bulan, lanetleyen, saldıran, hedef yapan?

Hatta bir muhalefet partisi vekili çıkıp da demedi mi, bunu diyen en hain en bölücü diye,
üstelik kanlı terör örgütünün avukatlığını yapan Genel Başkan Yardımcısı ile sarmaş dolaş olan kendisi iken?Barıştan anladığı terör örgütünün elinde silah olması, insanları öldürmesi ama onlara karşılık verilmemesi değil miydi en hümanist geçinenlerin?
Ama hep vatan hassasiyetine sahip olanlar hedefinde oldu, o hümanist geçinenlerin zulasında sakladığı nefretin, kinin, öfkenin.

PKK ve uzantılarının pervasız ve hakarete varan sözlerini hiç duymadınız, görmediniz hatta desteklediniz sessizliğinizle.

"Bir insan bir insana hendek kazıp mayınla patlatmayı, ailesinin yanında savunmasız insanları vurmayı, içinde insan olan otobüse molotof atıp, insanları diri diri yakmayı -ne sebeple olursa olsun- meşru görebiliyorsa, ortada siyasi bir tercihten değil, sosyolojik ve psikolojik bir vak'adan bahsedilir. Ne alakası var bu hastalıklı ruh halinin insaniyet ile?" diyemediniz, oysa bunu diyecek kadar da yalamış yutmuştunuz kitapları bir çoğunuz.

...
Sayfalarca uzar gider de gerek yok.

Bunca acıya devam edecek mecalimiz de yok.

Bu saldırganlığınız, gider ayak ne koparırsam kar kaygınızdan kaynaklı. Yoksa biliyorsunuz, efendileriniz köpek yerine bile koymamaya başladı sizi.

NATO, AB, BM daha çok dolanırsınız siz bu çaresizlik ve midesizlik ile sözde değerlerinizin en karşıtlarının kapı önlerinde.

Çağdaş BAYRAKTAR
10 AĞUSTOS 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder